O firmie

Przewozimy z Polski do Niemiec, Belgii, Holandii i Luksemburga. To wszystko możliwie tanio, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa, a jednocześnie pilnując czasu i zadowolenia klientów.

kreska

Firma Transport Lipiany

Jesteśmy firmą transportową z ponad 10-letnim stażem. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy na europejskich trasach pokonali już setki tysięcy kilometrów. Przewozimy do Niemiec, Holandii, Luksemburga i Belgii. Klientów zabieramy spod domu i dowozimy pod konkretnie wskazany adres. Swoimi usługami obejmujemy całe województwo Zachodniopomorskie oraz część Lubuskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego. Nasze standardowy dni przejazdów to wtorek, czwartek i sobota. Wysoką jakością usług zdobyliśmy zaufanie dziesiątek klientów – niektórzy z nich są i jeżdżą z nami od początku istnienia firmy!

Współpracujemy również z wieloma firmami które dają pracę naszym klientom za granicą przez co możemy pomóc znaleźć Ci prace w Niemczech, Holandii, Belgii i Luksemburgu. Proszę napisz do nas w tej sprawie a postaramy się pomóc.

Dlaczego wybrać nas?

Wybierz nas, bo stawiamy na Ciebie. Na Twoje bezpieczeństwo, wygodę, komfort jazdy i dobre samopoczucie. Dla stałych klientów, z którymi już od jakiegoś czasu współpracujemy i którym ufamy, oferujemy także przewóz paczek. Niedługo wprowadzimy kolejne udogodnienia takie jak płatności i rezerwacje internetowe. Stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie naszych usług, a taka taktyka nierozerwalnie wiąże się z zadowoleniem klientów. Jeśli szukasz firmy transportowej, która przede wszystkim bierze pod uwagę Twoje potrzeby i jest w stanie się do Ciebie dopasować, to skontaktuj się z nami i wybierz podróż z Auto Pol Kap!

Doświadczenie

10 lat na rynku

Zadowolonych klientów

70 000

Stale się rozwijamy

od 2007 roku